Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 LOH 2024 Výsledky výsledky

Radšej reprezentácia ako armáda. Škriniarov spoluhráč dostal zelenú od Paríža St. Germain

Francúzsky futbalový klub Paríž Saint-Germain dovolil stredopoliarovi Lee Kang-inovi hrať za Južnú Kóreu na Ázijských hrách aj v čase, keď to nie je oficiálny termín FIFA.

16.09.2023 12:59
Lee Kang-in Foto:
Lee Kang-in.
debata

Ako informovala Marca, spoluhráč Milana Škriniara sa dohodol s Parížom najmä kvôli tomu, aby sa Kórejčan vyhol povinnej vojenskej služby.

Lee Kang-in prestúpil do Paríža St. Germain v júli zo španielskej Malorky a klub z francúzskej metropoly za neho zaplatil 22 miliónov eur.

Podľa kórejských zákonov, ak 22-ročný Lee Kang-in pomôže národnému tímu vyhrať prestížny medzinárodný turnaj, bude oslobodený od 21-mesačnej vojenskej služby.

Cristiano Ronaldo a Ashley Cole. Čítajte viac Ani sekundu vám nedal dýchať. Ronaldo označil najťažšieho súpera, meno obrancu prekvapí

Ázijské hry sa budú konať od 23. septembra do 8. októbra v Hangzhou v Číne. PSG nebolo povinné hráča uvoľniť na toto podujatie uvoľniť, keďže sa nehrá v oficiálnom termíne Medzinárodnej futbalovej federácie.

Podobne sa už z povinností v armáde podarilo vykľučkovať hviezde Tottenhamu Son Heung-minovi. Ten pomohol reprezentácii k titulu na Ázijských hrách pred piatimi rokmi.

Krásne partnerky hviezdnych svetových futbalistov Fotogaléria - 61 fotiek Všetky fotky
Medzi najslávnejšie futbalové páry sme zaradili...
debata chyba
Viac na túto tému: #Paríž St. Germain #Milan Škriniar #Lee Kang-in