Hetrik za 17 minút a 100. gól za Argentínu. Messi posunul svoju genialitu na ďalší level

Argentínsky futbalista Lionel Messi zaznamenal 100. gól v kariére v národnom drese. Tridsaťpäťročný útočník zaznamenal hetrik v prípravnom zápase Argentíny s Curacaom, domáci zvíťazili 7:0.

29.03.2023 07:26
Lionel Messi Foto: ,
Lionel Messi po triumfe nad Curacaom.
debata (5)

Messi dal všetky góly v prvom polčase, stovku zaokrúhlil v 20. minúte, keď otvoril skóre duelu.

Míľnik zaznamenal po strele pravačkou z hranice šestnástky, potom sa presadil ešte dvakrát.

Svoj 101. gól v drese Argentíny pridal krížnou strelou a gól č. 102 zaznamenal po prihrávke od Nica Gonzaleza, keď po samostatnom úniku prekoval brankára Eloya Rooma.

Ďalšie góly domácich strelili Gonzalez, Enzo Fernandez, Angel Di Maria a Gonzalo Montiel.

Minulý týždeň strelil Messi svoj 800. súťažný gól v zápase, v ktorom Argentína zdolala Panamu 2:0.

Argentína – Curacao 7:0 (3:0)
Góly: 20., 33. a 37. Messi, 23. Gonzalez, 35. Fernandez, 78. Di Maria (z 11 m), 87. Montiel

Oživenie obscénneho gesta. Argentína opäť slávila Fotogaléria - 8 fotiek Všetky fotky
Repliky trofeje pre majstra sveta ponúkali aj...