Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Toto už nie je len kačica. Okolo Škriniara je veľmi horúco, píše Gazzetta

Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar by sa už v najbližšom čase mohol sťahovať z Interu Miláno do Paríža St. Germain. Francúzsky šampión prejavil o jeho služby eminentný záujem a zástupcovia oboch klubov pokračujú tento týždeň v rokovaniach o prestupovej čiastke.

27.06.2022 12:18
Milan Škriniar Foto:
Milan Škriniar.
debata

Podľa pondelňajšej informácie na webe talianskeho denníka Gazzetta dello Sport odmietli zástupcovia Interu najnovšiu ponuku PSG vo výške 60 miliónov eur plus stredopoliara Juliana Draxlera.

Inter údajne chce za slovenského obrancu iba finančnú kompenzáciu, pretože potrebuje okresať náklady na platy hráčov v nasledujúcej sezóne o 10 až 15 percent a príchod ďalšieho za Škriniara by tento zámer skomplikoval.

Inter požaduje minimálne 70 miliónov eur. Podľa francúzskych zdrojov by rokovania mali teraz smerovať k sume 76 miliónov, z toho by 61 bol základ a ďalších 15 miliónov v bonusoch v priebehu dvoch sezón. Tri milióny by boli za titul v Ligue 1, dva za triumf v Lige majstrov a po päť za minimálne 25 odohratých duelov Škriniara spolu v domácej lige a Lige majstrov v každej z prvých dvoch sezón.

Kariéra Milana Škriniara Fotogaléria - 16 fotiek Všetky fotky
Marec 2013: Spoznávate ich? Stopér Zlatých...

PSG v uplynulej sezóne získal majstrovský titul v Ligue 1, v Lige majstrov však skončil už v osemfinále po dvojzápase s neskorším víťazom Realom Madrid. Pre nesplnené ciele v klube skončil športový riaditeľ Leonardo. Jeho nástupcom sa stal Luis Campos a práve päťdesiatsedemročný portugalský skautingový špecialista má o príchod Škriniara údajne najväčší záujem.

Slovák pôsobí v Interi od roku 2017, zmluva mu končí budúce leto a teraz je tak pre milánsky klub ideálny čas získať za jeho prestup dostatočné odstupné. Záujem o neho majú okrem PSG údajne aj Chelsea Londýn a Tottenham, vylúčené však nie je ani predĺženie jeho súčasného kontraktu s Interom.

Ako vyzerajú futbalové legendy Československa? Fotogaléria - 16 fotiek Všetky fotky
Václav Němeček (55): V národnom drese...
debata chyba
Viac na túto tému: #Inter Miláno #Milan Škriniar