Premiéra Lamparda na lavičke Chelsea nedopadla podľa predstáv

Tréner Chelsea Londýn Frank Lampard si premiéru na lavičke zrejme predstavoval inak.

11.07.2019 07:56
Frank Lampard Foto: ,
Tréner Chelsea Frank Lampard zažil v zápase s Bohemiansom debut na lavičke Londýnčanov.

Lodivod anglického tímu odmietol víťazstvo v jeho prvom zápase ako nový šéf Chelsea, píše britský BBC.

V prípravnom zápase jeho zverenci len remizovali s českým Bohemiansom 1:1. Skóre stretnutia otvoril útočník Londýnčanov Michy Batshuayi v ôsmej minúte. V poslednej minúte priateľského zápasu však vyrovnal Eric Molloy.

Najlepší strelec Chelsea všetkých čias, Lampard, vystriedal minulý týždeň na lavičke Maurizia Sarriho. Do každého polčasu poslal inú zostavu.

Bola to zmes skúseností a mládeže. Na ihrisko sa dostali Batshuayi, Drinkwater, Azpilicueta či Pedro a spolu s nimi sa predstavili tínedžeri Marc Guehi, Dujon Sterling a Conor Gallagher.

V druhom polčase si zahrali hráči, ktorí strávili poslednú sezónu na hosťovaní v iných kluboch, vrátane obrancu Kurta Zoumu a záložníkov Tiemoue Bakayoka, Lewisa Bakera a Izzyho Browna.

Lampard zasadol na lavičku FC minulý štvrtok, keď podpísal trojročnú zmluvu. Predtým pôsobil ako tréner v Derby County, s ktorým sa dostal až do baráže o Premier League.

Bývalý anglický hráč, ktorý nastúpil za Chelsea v 648 zápasoch a strelil 211 gólov, vyhral s týmto tímom 11 trofejí.

Viac na túto tému: #Frank Lampard