Manchester United končí v Ligovom pohári. Vyradilo ho Lampardovo Derby

Futbalisti Manchestru United sa nečakane lúčia s Anglickým ligovým pohárom už v treťom kole.

25.09.2018 23:45
Ashley Young (vľavo) a Eric Bailly z Manchestru... Foto: Reuters, ANDREW BOYERS
Phil Jones, Manchester United Ashley Young (vľavo) a Eric Bailly z Manchestru United sa snažia podporiť Phila Jonesa po nepremenenej penalte v rozstrele proti Derby.

Na štadióne Old Trafford prehrali s druholigovým Derby County po penaltovom rozstrele 7:8, zápas sa skončil po riadnom hracom čase 2:2.

Trénerovi víťazného tímu Frankovi Lampardovi sa tak podarilo vyradiť svojho bývalého kouča z Chelsea Josého Mourinha.

Tréner Derby County Frank Lampard a kouč... Foto: Reuters, ANDREW BOYERS
Frank Lampard, José Mourinho Tréner Derby County Frank Lampard a kouč Manchestru United José Mourinho po zápase.

United mohli vypadnúť už po riadnom hracom čase, pretože po úvodnom góle Juana Matu po prestávke vyrovnal Harry Wilson a päť minút pred koncom poslal hostí do vedenia Jack Marriott.

Vo štvrtej minúte nadstaveného času Marouane Fellaini poslal zápas do rozstrelu, v ktorom ako prvý zlyhal v ôsmej sérii Phil Jones.

Viac na túto tému: #Manchester United #José Mourinho #Derby County #Frank Lampard