Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Balotelli sa od bývalej priateľky dozvedel, že bude otcom

Taliansky futbalový útočník Mario Balotelli nemal pred semifinálovým zápasom s Nemeckom (2:1) na ME 2012, v ktorom strelil dva góly a pomohol tak svojmu tímu k postupu do finále, núdzu o motiváciu. Útočník anglického Manchestru City a talianskej reprezentácie sa totiž tesne pred jeho "dvojgólovým" duelom dozvedel, že sa stane otcom. Prezradila to jeho bývalá priateľka Raffaella Ficová. Informáciu priniesol portál football-italia-net.

02.07.2012 15:39
Mario Balotelli Foto:
Balotelliho gólová radosť.
debata (4)

„Telefonovala som mu pred stretnutím s Nemeckom a povedala mu, že čakám s ním dieťa,“ prezradila Ficová magazínu Chi. „Po chvíli ticha mi povedal, že dostal tú najlepšiu správu na svete,“ dodala expriateľka útočníka, ktorý v semifinále dvoma gólmi do siete Nemca Manuela Neuera výraznou mierou pomohol „squadre“ k postupu do finále ME 2012.

Mario Balotelli a Raffaella Ficová sa rozišli 29. apríla tohto roka. Mamička budúceho dieťaťa kontroverzného futbalistu ďalej oznámila, že sa o svojom tehotenstve dozvedela v polovici mája a povedala o tom najprv len matke a bratovi. Na základe najnovších správ sa mladý pár snaží nájsť k sebe cestu späť, čo potvrdila aj Ficová.

4 debata chyba