Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

S Trnavou sa nedohol na novej zmluve, inde uspel. Podbrezová hlási solídnu posilu

Novou posilou futbalistov FK Železiarne Podbrezová sa stal obranca Kristián Koštrna.

27.06.2024 18:36
Trnava - Sereď Foto: ,
Bývalý hráč Trnavy Kristián Koštrna.
debata

Na Horehronie prichádza po vyše trojročnom pôsobení v Trnave. So Spartakom sa nedohodol na predĺžení zmluvy a „železiarom“ sa upísal ako voľný hráč.

"Rozhodovanie nebolo až také ťažké, pretože po skončení zmluvy v Trnave sme sa nedohodli na novom kontrakte. Prišla táto možnosť. Najskôr som síce neveril, že sa to môže stať, ale nakoniec sa to podarilo.

Som veľmi rád, že môžem byť v Podbrezovej. Teším sa na spoluhráčov, ľudí, ktorí dúfam, že budú chodiť na futbal a my ich budeme baviť našou hrou, ale musím sa poďakovať aj Trnave. Vážim si, že tu môžem byť," uviedol Koštrna pre web účastníka Niké ligy.

Tridsaťročný obranca bude v Podbrezovej patriť k najstarším hráčom.

"Podbrezová má dobré, kvalitné mužstvo, to vie každý. Títo chlapci vedia hrať futbal naozaj dobre. Ja si z Trnavy pamätám, že na Podbrezovú sme sa vždy kvalitne pripravovali.

Je dôležité, aby sme ako hráči ťahali za jeden koniec povrazu a napĺňali ciele, ktoré klub stanoví," dodal bývalý mládežnícky reprezentant SR, ktorý v minulosti obliekal aj dresy Parndorfu 1919, Pirinu Blagoevgrad, Dunajskej Stredy či Dinama Bukurešť.

rtvs Čítajte viac Nadávky na Ukrajincov i Rumunov. RTVS čelí pre vulgárnu nahrávku škandálu, s jej technikou manipuloval známy agent i otec Hamšíka
debata chyba
Viac na túto tému: #Kristián Koštrna