Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Brankár Rodák do Slovana neprestúpi. Belasí ponúkli za žilinský klenot rekordnú sumu

Výraznejší prienik do pohárovej Európy a obhajoba majstrovského titulu. Na splnenie týchto cieľov potrebuje futbalový majster ŠK Slovan Bratislava výrazne posilniť káder.

16.06.2024 14:00
Adrián Kaprálik Foto:
Žilinský futbalista Adrián Kaprálik bol v tejto sezóne na hosťovaní v poľskom klube Górznik Zabrze.
debata (2)

A v týchto ambíciách sa klub vedený generálnym riaditeľom Ivanom Kmotríkom mladším rozbehol vskutku nádejne. Mesiac pred štartom novej sezóny podpísal klub z Tehelného poľa už trojicu skúsených hráčov Róberta Maka, Jurija Medveděva a Júliusa Szökeho.

Pred víkendom redaktor RTVS Tomáš Kotlárik na sociálnej sieti informoval, že na pozíciu brankárskej jednotky Slovana je kandidátom slovenský reprezentant Marek Rodák.

Bazilej - Slovan Čítajte viac Odchodom nahneval fanúšikov i vedenie Slovana. Po neúspešnom roku v Rusku sa vracia bývalá opora

Podľa informácii Športwebu však bývalý dlhoročný brankár anglického FC Fulham do Bratislavy nepríde, nakoľko má niekoľko ponúk z Premier League a zotrvanie na Britských ostrovoch je pravdepodobne prioritou 27-ročného košického rodáka.

Nádejnejšie však vyzerá príchod žilinského klenotu, slovenského reprezentanta do 21 rokov Adriána Kaprálika. 21-ročný ofenzívny stredopoliar, ktorý strávil túto sezónu na hosťovaní v poľskom Górniku Zabrze, je údajne naklonený prestupu do tímu slovenského majstra.

Ivan Kmotrík a Róbert Mak Čítajte viac Prestup roka do našej ligy. Slovan získal dlhoročnú oporu slovenskej reprezentácie

Vedenie Slovana malo za príchod talentovaného futbalistu ponúknuť Žiline rekordnú sumu, najvyššiu čiastku v histórii prestupov v rámci slovenskej ligy. Podľa Športwebu išlo o takmer dva milióny eur plus 20 percent z ďalšieho transferu.

Na lukratívnu ponuku zatiaľ vedenie žilinského klubu nereagovalo pozitívne ani negatívne a príchod Kaprálika je tak naďalej jednou z možností, ako môže Slovan v prípade úspešného prestupu výrazne znížiť vekový priemer A mužstva.

Rebríček návštevnosti futbalovej Niké ligy 2023/24 Fotogaléria - 13 fotiek Všetky fotky
Zápasy slovenskej futbalovej Niké ligy sa...

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava #Marek Rodák #Adrián Kaprálik #Niké liga