Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Návrat po neľahkom roku. Ružomberok predstavil staronovú posilu, veľké zmeny v Moravciach

K futbalistom MFK Ružomberok, ktorá v pondelok odštartovali prípravu na novú sezónu, sa v stredu pripojil stredopoliar Matej Madleňák.

12.06.2024 20:34
Matej Madleňák, Martin Regáli Foto: ,
Matej Madleňák a Martin Regáli na archívnej snímke v drese Ružomberka.
debata

Uplynulú sezónu strávil na dvoch polročných hosťovaniach – v Baníku Ostrava a v Dyname České Budějovice.

"Nebol to ľahký rok. Moje očakávania sa nenaplnili. Určite som chcel viac hrávať. Beriem to však ako novú skúsenosť. Futbalový život je taký, že nie vždy vám všetko vyjde.

Návrat do Ružomberka vnímam pozitívne. Vlastne, ja som nikde neodišiel, len hosťoval. Teším sa na novú sezónu a zase by som chcel čo najviac hrávať," uviedol 25–ročný futbalista, ktorý v slovenskej najvyššej súťaži odohral 96 zápasov a strelil 9 gólov.

Príchod piatich hráčov

Futbalový klub FC ViOn Zlaté Moravce oznámil pred štartom letnej prípravy predĺženie zmlúv s dvojicou Denis Duga a Levan Nonikašvili. Do kádra účastníka MONACObet ligy pribudla aj pätica nových hráčov.

Duga a Nonikašvili sa s klubom dohodli na predĺžení kontraktov. Do kádra nového trénera Romana Hudeca prišlo aj päť posíl.

Prvou je 35-ročný Lukáš Greššák, ktorý naposledy pôsobil v FC Košice. Ďalej 26-ročný krídelník Denis Baumgartner, ktorý obliekal dres MFK Skalica. Z českej Opavy prichádza Matěj Helebrand a klub si upísal aj dvojicu mladíkov.

Devätnásťročného ľavého obrancu Jaroslava Holpa, hráča Michaloviec, ktorý v minulej sezóne hosťoval v Humennom. ViOn, ktorý opustil najvyššiu súťaž angažoval aj 20-ročného stredopoliara Maximiliána Hala z Petržalky.

Zaujímavosti o slovenských futbalistoch na ME 2024 Fotogaléria - 29 fotiek Všetky fotky
Slovenskí futbalisti sa na šampionát naladili...
debata chyba