Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Ligová dominancia Slovana môže byť čoskoro minulosťou. Podľa umelej inteligencie si na ďalší titul počká roky

Dominancia futbalistov ŠK Slovan Bratislava v najvyššej slovenskej súťaži by už čoskoro nemusela byť taká značná, ako v uplynulých sezónach.

10.04.2024 12:55
Juraj Kucka, Kevin Wimner Foto:
Juraj Kucka a Kevin Wimner po jesennom zápase EKL.
debata (4)

Ako informuje profil Futbalové Zákulisie na twitteri, podľa umelej inteligencie ChatGPT získajú „belasí“ v najbližších desiatich sezónach vrátane tej aktuálnej dovedna „iba“ štyri majstrovské trofeje.

ChatGPT podľa uvedeného zdroja prognózuje, že v nasledujúcej sezóne sa majstrovského titulu dočká FC DAC 1904 Dunajská Streda, pričom na Žitnom ostrove sa bude oslavovať aj v roku 2029.

V rokoch 2026 a 2033 podľa umelej inteligencie prepuknú majstrovské oslavy v Trnave. Sezóna 2027/2028 by mala patriť hráčom MŠK Žilina a v ročníku 2030/2031 údajne bude dominovať AS Trenčín alebo FC Nitra.

Gerson Rodrigues Čítajte viac Poznáte ho? Kúpil nám vodku s džúsom! Gerson napriek trestu od Weissa lieta v ďalšom maléri

V rokoch 2027, 2030 a 2032 by mala majstrovská radosť zavládnuť na bratislavskom Tehelnom poli.

Slovan Bratislava v najvyššej domácej futbalovej súťaži získal majstrovský titul v predchádzajúcich piatich sezónach a počas najbližšieho víkendu môže spečatiť zisk ďalšieho.

V ére samostatnosti získali „belasí“ už 13 titulov, sedem ich majú na konte Žilinčania, po dve Košičania, Trenčania, Inter Bratislava aj bratislavská Petržalka, po jednom Trnava a Ružomberok.

Najlepšie zarábajúce kluby na svete + SLOVAN Fotogaléria - 23 fotiek Všetky fotky
Okrem rebríčka a príjmov najlepšie zarábajúcich...
4 debata chyba
Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava #umelá inteligencia #Niké liga #chat GPT #ligový majster #ligový titul