Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Slovan stratil záujem o slovenského reprezentanta. Kmotrík ml.: Polievka nemal nahradiť Čavriča

Generálny riaditeľ futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. ukončil prestupové špekulácie o angažovaní slovenského reprezentanta Róberta Polievku.

16.01.2024 19:59
Róbert Polievka Foto: ,
Reprezentačný útočník Róbert Polievka bratislavský Slovan neposilní.
debata (3)

Úradujúci slovenský šampión sa nedokázal dohodnúť na podmienkach prestupu 27-ročného útočníka s jeho súčasným zamestnávateľom MFK Dukla Banská Bystrica.

„Belasí“ mali záujem o Polievku už dlhšiu dobu, no Banskobystričania nesúhlasili s tým, aby hráč zamieril na Tehelné pole na hosťovanie s opciou na trvalý prestup.

Dávid Hancko Čítajte viac Agent reprezentanta Hancka potvrdil Paríž aj Liverpool: Zisťujú, aká je Dávidova situácia

„V decembri sme sa stretli so zástupcami Banskej Bystrice, kde sme sa bavili o potencionálnom hosťovaní s opciou na trvalý prestup. Polievka mal enormný záujem a veľmi túžil obliekať dres Slovana Bratislava, preto vzniklo stretnutie,“ uviedol šéf Slovana na Instagrame.

Vysvetlil, že v tom čase zvážili všetky alternatívy a rozhodli sa, že by bol jeho príchod správny. „Chceli sme Roba priniesť na hosťovanie s opciou na trvalý prestup. Z našej strany však nebol záujem o okamžitý prestup. Táto sága je momentálne ukončená. Polievka je hráč Banskej Bystrice a už s nimi nerokujeme,“ skonštatoval generálny riaditeľ.

Lionel Messi Čítajte viac Milodar pre Messiho je úsmevný, ale nie férový. O jeho víťazstve rozhodol aj Škriniar

Kmotrík nedávno priznal, že Slovan zrejme opustí jeho najlepší strelec Aleksandar Čavrič, no zároveň podotkol, že Polievka nemal byť jeho náhradou.

„Nie je pravdivá informácia, že mal Polievka nahradiť Čavriča. Robo mal prísť ako zvýšenie konkurencie do útočnej formácie. V prípade odchodu Čavriča máme vytypovaného iného hráča, ktorý by ho mal plnohodnotne nahradiť.“

Brazílski futbaloví šampióni vtedy a teraz Fotogaléria - 33 fotiek Všetky fotky
Prečo Ronaldo trpí nadváhou? Prečo sa...
3 debata chyba
Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava #Ivan Kmotrík ml. #Róbert Polievka