Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Žiadny Slovan, ani zahraničie. Polievka podpísal pod Urpínom novú zmluvu

Dlhotrvajúca sága okolo Róberta Polievku je na konci. Slovenský reprezentant neprestúpi do Slovana Bratislava, ani do zahraničného klubu.

12.08.2023 11:39
polievka futbal Foto:
Róbert Polievka v reprezentačnom drese.
debata (1)

Ako v sobotu informovalo vedenie MFK Dukla Banská Bystrica na svojom webe, Polievka predĺžil zmluvu pod Urpínom do júna 2025.

"Po tomto náročnom období, kedy sa o mne v médiách veľa rozprávalo a písalo, som veľmi rád, že sa situácia okolo mňa ukľudnila.

Veľmi ma teší postoj vedenia klubu, že mi dokázalo vytvoriť také podmienky, vďaka ktorým tu viem zostať aj ďalší rok. Som rád a veľmi si vážim túto možnosť, pretože Dukla je môj futbalový domov," povedal slovenský reprezentant pre klubový web.

15. Róbert Polievka Čítajte viac Polievka je futbalovým väzňom, zo všetkých je na tom najhoršie. Môj osobný názor: Dukla sa so Slovanom nedohodne

Polievka je kapitán a najlepší strelec Dukly, prestupu v budúcnosti sa nebráni.

"Chcem pokračovať vo svojich dobrých výkonoch a uvidíme, čo prinesú ďalšie mesiace. Aktuálne som maximálne koncentrovaný na Duklu a chcem jej pomôcť minimálne do zimy.

Ak bude zaujímavá ponuka na stole, vedenie Dukly je ochotné rokovať,“ dodal Polievka.

Bystričania aj jeho zásluhou včera vyhrali v 3. kole Niké ligy na ihrisku Michaloviec jasne 3:0. Polievka strelil tretí gól hostí.

Najdrahší futbalisti v každom tíme Niké ligy Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
MFK Dukla Banská Bystrica; Róbert Polievka...
Načítavajú sa športové výsledky...
1 debata chyba
Viac na túto tému: #futbal #Dukla Banská Bystrica #Róbert Polievka