Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky
Niké liga

25.11.2023 o 15:00

MFK Zemplín Michalovce
0 : 2
(0:2)
ŠK Slovan Bratislava
Naposledy zmenené pred 3 mesiacmi
obnoviť
Filter

Michalovce pokračujú v tohtoročnej agónii. Slovan hral iba toľko, koľko potreboval. Belasí sa naďalej vyhrievajú na poste lídra. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia.

90+3

Koniec zápasu.

90+3

Gino van Kessel ešte stihol vypáliť nebezpečne z voleja! Lopta sa odrážala v skrumáži, ale Trnovský nekapituloval!

90+2

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Juraj Kucka, prichádza Uche Henry Agbo,
z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Malik Abubakari.

90

Druhý polčas sa bude nadstavovať o 2 minúty.

88

Slovan získal roh. Savvidis kombinoval s Barseghjanom, ktorý je stále aktívny. Avšak neprebil sa do streleckej pozície cez ľavú stranu.

87

van Kessel vyprodukoval akciu, ktorá mohla priniesť gólové vyvrcholenie! Lukáš Šimko bombou zvnútra pokutového územia nechal vyniknúť Trnovského!

85

Do šestnástky Michaloviec prudko nakopával Kankava, ale túto loptu upratala v tomto momente dobre organizovaná defenzíva žlto-modrých.

84

Juraj Kucka chválil jedného zo spoluhráčov za prihrávku, aj keď mu lopta unikla za postrannú čiaru.

82

Daniel Pavúk sa prišiel obhajovať k rozhodcovi Marhefkovi, ktorý odpískal faul na Savvidisa.

81

Michalovce nedocválali k zníženiu na 1:2.

80

Stanislav Danko solídne strieľal na pravú žrď! Trnovský sa hodil na istotu, no rozhodne istý nebol zákrok, po ktorom nasleduje roh!

78

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Jaromír Zmrhal, prichádza Zuberu Sharani.

78

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Lukáš Pauschek, prichádza Matúš Vojtko.

77

Až v záverečnej štvrťhodine hry to výmenou hráčskeho materiálu vybalil michalovský tréner Peter Struhár. Tak uvidíme, či mal šťastnú ruku a ešte sa niečo zmení v otázke skóre, ktoré nepraje žlto-modrým.

75

Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
z ihriska odchádza Yushi Shimamura, prichádza Roman Karasjuk,
z ihriska odchádza Issa Adekunle, prichádza Daniel Pavúk,
z ihriska odchádza Lukáš Jánošík, prichádza Martin Bednár.

Dnešný zápas sleduje 1208 divákov.

74

Lopta do žrde! Hostia sa vyčítavo pozerali na svojho obrancu Pauscheka, ktorý toto dopustil!

73

Trnovský skoro vôbec nebol zamestnaný po zmene strán. Teraz sa k nemu dostala lopta, ale to bola pre neho lahôdka.

72

Frelih musel podržať žlto-modrých. Laxné bránenie sa im mohlo gólovo vypomstiť, ale Slovinec predbehol Čavrića, ktorý si brúsil zuby na loptu od Barseghjana.

70

Slovanisti narazili na obranný blok Michaloviec. Lukáš Šimko nerozohrával presne, čo je veľká škoda pre zdecimovaných Zemplínčanov.

68

Čavrić popod nohy súpera otvoril pokutové územie Barseghjanovi! Ten si netrúfal páliť na bránku z uhla a do lepšej pozície prihral Bajrićovi! Premárnený pokus Slovana!

67

Zmrhal posielal nahrávku do stredového kruhu. Tam to strážil Volanakis, ale Michalovce sa akosi dopredu neponáhľajú.

65

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Cesar Blackman.

64

Zo šiesteho rohu sa Bratislavčania nedostali ani len do šance. Lopta stroskotala na Adekunlem.

63

Belasí nezasadili rozhodujúci klinec do rakvy Zemplínčanov. Slovan je jednoznačným pánom na trávniku a smeruje k ďalšiemu rohovému kopu v rýchlom slede.

62

Kucka naskočil na center Barseghjana! Kapitán Slovana neusmernil hlavičkový pokus do bránky Michaloviec, ale nasleduje roh!

60

Faul Barseghjana v polovici ihriska. Zodvihnutá ruka Arména na znak ospravedlnenia michalovskej strane. Po hodine zápasu konštatujeme nezmenený výsledok 2:0 pre majstra.

59

Pauschek s kvalitným oblúčikom na hlavu Čavrića! Frelih natiahol ruky do ľavej strany a našiel si loptu v rukaviciach!

58

V šestnástke mal Savvidis inak riešiť vzniknutú situáciu, alebo aspoň sa pokúsiť vyžmýkať z nej čo najviac pozitívneho. Roztiahnutie hry vľavo na Zmrhala zlyhalo.

57

Tigran Barseghjan otestoval svoje zakončenie z poriadnej diaľky. Frelih len sledoval let lopty vedľa bránky.

56

Zmrhal operoval na ľavej strane plochy. Nasledovala prihrávka na Čavrića, ktorý posúval Bajrićovi a belasí to postupne vrátili na deliacu čiaru.

54

Žltá karta pre tím MFK Zemplín Michalovce (Filip Vaško).

53

Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
z ihriska odchádza Matúš Marcin, prichádza Gino van Kessel.

52

Kapitán domácich Matúš Marcin prestal hrať. Skolili ho nejaké problémy. Konverzoval s lekárom, ktorý dal pokyn smerom k striedačke, že treba siahnuť po náhradníkovi.

51

Žiga Frelih bol veľmi pozorný. Bez problémov si zakričal a vybehol na hranicu pokutového územia. Vysoký center Slovana sa stal jeho korisťou.

50

Juraj Kucka zakončil priamo na prvú žrď. Frelih na tomto mieste nechýbal, ale zákrok nevykonal, pretože lopta išla vedľa svätyne.

49

Snaha Tigrana Barseghjana uvoľniť sa. Pokúšal sa oklamať Magdu, ktorý siahol po nedovolenom zákroku. Hráč Slovana s pokriveným výrazom tváre, ale hostia majú štandardku.

48

Jaromír Zmrhal mal v rukách autové vhadzovanie belasých. Kucka nastavil nohu správnym smerom, lopta skončila pri Čavrićovi.

47

Čavrić nepretavil skvelú prihrávku Kucku na tretí gól! Obstrelil Freliha, ale Daniel Magda vykopával z bránkovej čiary!

46

Prudké vhadzovanie Pauscheka od vlastnej lavičky. Barseghjan nespracoval loptu.

46

Začal sa druhý polčas.

Druhý polčas sa začne o 16:04.

Dvadsať minút sa hral obojstranne živý futbal. Kvalita Slovana sa prejavila v poslednej päťminútovke úvodného dejstva. Belasí vyhrávajú na Zemplíne 2:0, čo neteší Michalovčanov.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45

Prvý polčas sa bude nadstavovať o 1 minútu.

45

Autové vhadzovanie bratislavského majstra. Do hry vhadzoval krajný obranca Lukáš Pauschek.

43

Slovan dal gól! Slovan sa ujíma vedenia 2:0 v závere polčasu. Už Barseghjan s Čavrićom mali presný zásah na kopačkách, ale túto šancu posunuli na JURAJA KUCKU. Kapitán Slovana krásne trafil o pravú žrď. Asistencia: Tigran Barseghjan.

41

Marcin okamžite vyrazil do pokutového územia po odpoveď rovnakou mincou! Vypracoval si strelecký priestor, ale vyprášil Trnovského rukavice!

40

Slovan dal gól! DÁVID STRELEC natiahol nohu v skrumáži, do ktorej poslal prízemnú prihrávku Zmrhal. Frelih pri svojej premiére prichádza o nulu. Asistencia: Jaromír Zmrhal.

38

Kucka zachytil prihrávku Barseghjana. Chcel si pripraviť svoj tradičný strelecký pokus z väčšej vzdialenosti, ako to poznáme z reprezentácie, ale kredit treba pripísať dvom hráčom Michaloviec za výborné bránenie.

37

Aleksandar Čavrić sa prezentoval veľkou silou na lopte. Založil individuálnu robotu, ale center namieril do rukavíc Freliha.

36

Kašia ihneď bránil Adekunleho. Hoci nemá v ostatnom období formu, akú by mal mať, toto bránenie zvládol jednoducho.

35

Aktéri nedávnej zrážky pokračujú v hre. Kankava v tomto okamihu vystavil do ofsajdu Kucku.

34

Danko ešte kľačí na kolenách a diskutuje s lekárom. Pauschek späť na nohách bez výraznejších komplikácii.

33

Úplne otvorená pravá strana ihriska. Jánošík to v plnej miere využil. Na zadnú žrď vyslal výzvu pre Danka, pred ktorým dvakrát hlavičkoval Pauschek a následne sa títo dvaja zrazili.

32

Matúš Marcin si upevnil loptu na kopačku a v behu sa rozhliadal okolo seba, kto by sa mohol ponúkať do kombinácie. Kankava skvelo vystúpil a ujal sa lopty.

30

Východniari sympaticky a statočne bojujú s úradujúcim majstrom z Bratislavy. Skóre 0:0 je zaslúžené, ktoré svieti po polhodine duelu.

29

Marcin nezahral v súlade s pravidlami proti Kankavovi v stredovom kruhu. Rozhodca Marhefka to pozorne sledoval a ozvala sa píšťalka.

28

Michalovce mali priamy kop po žltej karte Zmrhala, ktorý zahral rukou. Jánošík však z toho viac nevyťažil.

28

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Jaromír Zmrhal).

27

Zápasnícky súboj medzi Vaškom a Barseghjanom. To si vyžiadalo štandardnú situáciu pre Slovan, z ktorej nepadol úvodný gól.

25

Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
z ihriska odchádza Franck Bahi, prichádza Daniel Magda.

24

Šimmamura prepadol a belasí s ľahkosťou vošli do šestnástky. Kuckov jemný center do výhodnejšej pozície zneškodnil hlavou Marcin.

23

Adekunle vedel, že je v ofsajde, ale pre istotu bežal za loptou. Dotknúť sa jej však nestihol. S úsmevom na perách sa premiestnil.

21

Danko vycvičil Savvidisa. Trnovský vyrazil jeho center, ale potrebná orientácia na zadnej žrdi chýbala Jánošíkovi.

20

Kucka nasadil jasličky Bahimu! Lopta prešla do pokutového územia na Pauscheka, ale Slovan si nevypracoval šancu na skórovanie!

18

Michalovčania sa stiahli viac do šestnástky. Danko centroval sprava, ale vľavo už nebol prítomný Jánošík.

17

Jánošík prebehol popred loptu, zakončoval však Stanislav Danko. Slovanistický múr stál na pevných základoch.

16

Lukáš Jánošík pribehol po výzvu pred súperovu šestnástku. Následne štrikovanie nohami znervóznilo hostí, ktorí faulovali. Priamy kop.

15

Máme za sebou pomerne šťavnatú štvrťhodinu súboja pri Laborci. Michalovce aj Slovan už mohli mať na konte strelené góly. Jednoznačne vyčnievajú obaja gólmani.

15

Žiga Frelih! Tento slovinský chlapík má premiéru ako hrom a slovanisti ho v poslednom čase preverili niekoľkokrát! Barseghjan vypálil po uvoľnení!

14

Ďalšie dusno v pokutovom území Michaloviec! Kankava z uhla vyslal pokus po tráve na Strelca, pred ktorým sa dotkol rukou lopty brankár Frelih!

12

Obrovská príležitosť Čavrića! So šťastím sa k nemu odrazila lopta! Strelu namieril do Freliha! Volanakisova snaha zo zeme zabrániť tomuto pokusu bolo zbytočná!

12

Líder a majster veľa domácim nedovolil a hneď obrátil hru. Rohový kop bude teraz na programe v podaní slovanistov. Zasahoval domáci obranca Jeřábek.

11

Východniari útočili. Od rohovej zástavky prišiel center Danka, ale v šestnástke najvyššie vyskočil Savvidis. Následne lopta dopadla na hranicu pokutového územia. Šimmamurov volej znamená opäť rohový kop.

9

Identická situácia žlto-modrých! A rovnakí protagonisti na scéne! Danko tentoraz zvolil delovku z diaľky a Trnovský s námahou vyrážal! Dva krásne futbalové momenty po sebe!

9

Výborný brankár Trnovský! Michalovce poškuľovali po otváracom góle! Stanislav Danko napriahol pravačkou, ale nerozvlnil sieť!

8

Savvidis v spolupráci s Barseghjanom nepripravili šancu pre svojich kolegov v bielych dresoch.

7

Slovan sa prvý raz dlhšie zdržal pred pokutovým územím Zemplínčanov. Kuckovo zakončenie prináša hosťom rohový kop.

6

Premiéru v drese Michaloviec zažíva slovinský brankár Žiga Frelih. V tejto chvíli bude vykopávať dopredu na spoluhráčov.

5

Dávid Strelec sa zatiahol do ľavého rohu hracej plochy. Chcel vymyslieť kľučku, ktorou by sa zbavil dvoch Michalovčanov. Na lep mu nesadol pozorný Šimko.

4

Filip Vaško uplatnil dôraznú hru telom. Vyšliapol si na kapitána hostí Juraja Kucku, ktorý skončil na trávniku.

3

Kankava ľavou nohou fauloval domáceho kapitána Marcina. Michalovce po štandardnej situácii mali k dispozícii rohový kop. Marcinovi svietilo do oči ostré slnko, preto nevidel možných adresátov pred bránkou Trnovského a poslal loptu na prvého slovanistu.

2

Matúš Marcin pohodlne nabehol do pokutového územia Slovanu. Brankár Trnovský si ho takmer pustil k telu, ale neurobil zaváhanie, ktoré by mohlo lídra mrzieť.

1

Zahraničná spolupráca v michalovských farbách bola odsúdená na neúspech. Bahi neodhadol kolmicu za obranu belasých na Adekunleho.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MFK Zemplín Michalovce: Frelih – Šimko, Jeřábek, Volanakis, Bahi – Jánošík, Vaško, Adekunle – S. Danko, Marcin ©, Shimamura.

Náhradníci: Ružinský – Bednár, Karasjuk, Magda, Marjanovič, Mušák, D. Pavúk, van Kessel, Zubairu.

Tréner: Peter Struhár.

ŠK Slovan Bratislava: Ma. Trnovský – Pauschek, Bajrić, Kašia, Zmrhal – Kankava, Kucka ©, Barseghjan – Savvidis, Strelec, Čavrić.

Náhradníci: Hrdina – Abubakari, Agbo, Blackman, Lovat, Vojtko, Wimmer, Sharani.

Tréner: Vladimír Weiss st.

Rozhodca: Marhefka – Hancko, Kuba.

Vážení futbaloví fanúšikovia. Vítam vás pri sledovaní zápasu 15. kola Niké ligy medzi Michalovcami a Slovanom Bratislava.

MFK Zemplín Michalovce


Pred odchodom na reprezentačnú prestávku prehrali Michalovce v Banskej Bystrici 1:3. Katastrofálne vystupovanie Zemplínčanov má teda svoje pokračovanie. Spoločne so Zlatými Moravcami stále ostávajú na nule v počte víťazstiev.

ŠK Slovan Bratislava

Slovanisti si opäť hrajú svoju súťaž. Belasí sa postupne preštrikovali tabuľkou na post lídra. Majú 35 bodov a iba jedinú stratu bodov. Pozícia favorita v Michalovciach je teda viac než jasná. Slovan disponuje najlepšou obranou. Inkasoval len 12 gólov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

MFK Zemplín Michalovce

MFK Zemplín Michalovce

 • Frelih
 • Šimko
 • Jeřábek (C)
 • Volanakis
 • Bahi (25. Magda)
 • Jánošík (75. Bednár)
 • Vaško
 • Adekunle (75. D. Pavúk)
 • S. Danko
 • Marcin (53. van Kessel)
 • Shimamura (75. Karasjuk)
ŠK Slovan Bratislava

ŠK Slovan Bratislava

 • Ma. Trnovský
 • Pauschek (78. Vojtko)
 • Bajrić
 • Kašia
 • Zmrhal (78. Sharani)
 • Kankava
 • Kucka (C) (90+2. Agbo)
 • Barseghjan
 • Savvidis
 • Strelec (65. Blackman)
 • Čavrić (90+2. Abubakari)