3 : 0
(1:0)
Kazincbarcikai SC
Naposledy zmenené pred rokom

Michalovce mali viac striel, rohových kopov, vyššie držanie lopty a celkovo zaslúžene porazili druholigovú maďarskú Kazincbarciku 3:0.

89

Dôvod príliš nadstavovať nie je, pred nami sú posledné sekundy.

87

Ideme do finále. Michalovčania so strelou mimo priestoru brány.

85

O čestný gól sa hostia márne snažia, defenzíva východniarov je pozorná.

83

Dva rohové kopy Zemplínčanov po sebe navýšenie náskoku nepriniesli.

81

MFK začína záverečnú desaťminútovku s loptou na kopačke.

79

Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená faul a loptu pre domáci celok.

77

Nevydarená akcia stredom ihriska. Dobrá robota domácich zadákov, hostia sa už prebíjali do pokutového územia.

76

Držanie lopty – 57 % : 43 %.
Strely na bránu – 5:4.
Strely mimo – 8:5.
Rohové kopy – 6:6.

75

Hlásime druhý ofsajd tímu z Kazincbarciky.

73

Oba celky si v ostatných minútach pripísali ako koncovky mimo priestor troch žrdí.

70

Situácia sa po dvoch zásahoch mierne upokojila. Zemplínčania budú chcieť kontrolovať priebeh stretnutia, do ktorého konca zostáva dvadsať minút.

67

Strely mimo – 6:2.
Ofsajdy – 2:1.

65

Michalovce dali gól! Katastrofa pre KSC, ktoré v priebehu troch minút inkasuje druhý raz. O víťazovi je rozhodnuté. Tretí klinec do rakvy pridal LUKÁŠ JÁNOŠÍK.

63

Michalovce dali gól! Nedáš, dostaneš. Zemplínčania ustáli tlak a zvýrazňujú svoje vedenie. Presadil sa POLYDEFKIS VOLANAKIS.

61

Po výbornej defenzívnej činnosti prechádzajú do útoku domáci hráči.

59

Bilancia štvrťhodinového tlaku hostí? Štyri rohy, štyri strely na bránu a žiaden gól.

57

Celé sme to uzavreli štvrtým rohom Kazincbarciky po zmene strán.

55

Bola z toho séria troch štandardiek spoza rohovej zástavky, skóre sa nám nemení.

52

Po nej aj ďalšiu, nasleduje roh.

49

Maďarský druholigista začína svižne, pripísal si strelu na bránu.

45

Záverečná šanca dejstva patrila Kazincbarcike, skóre sa nemení.

43

Ofsajdové postavenie domáceho hráča zastavilo nádejnú akciu.

42

Nie, lopta nemierila ani do priestoru brány.

41

Po minulom rohovom kope MFK skórovalo. Podarí sa mu to aj teraz?

39

Michalovce dali gól! Favorit sa ujíma vedenia šesť minút pred prestávkou. Skóre otvoril 20-ročný stopér SAŠA MARJANOVIČ.

38

Sledovať budeme piaty rohový kop Michaloviec v dueli.

36

Toto bol výborný kúsok od hosťujúceho futbalistu, akcia skončila až vo finálnej fáze pred pokutovým územím.

34

Držanie lopty – 60 % : 40 %.
Strely na bránu – 2:0.
Rohové kopy – 4:1.
Ofsajdy – 1:1.

32

Jeden z hostí bol v útoku až príliš aktívny, čo neuniklo pozornosti hlavného rozhodcu. Útočný faul.

30

Ani teraz sa gólman maďarského tímu nezapotil pri koncovke súpera.

28

Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od bránky hostí.

26

Ani z tohto nie je gól. Zemplínčania sú lepší, ale hrá sa na góly a nie na akcie a šance.

25

Rozvinutý atak domáceho mužstva sa končí mimo ihriska. Ako posledný sa lopty dotkol hosťujúci zadák, uvidíme roh.

23

Nepodarená akcia zľava, hráč hostí si takto svoj atak určite nepredstavoval. Bude sa kopať od domácej svätyne.

21

Držanie lopty – 62 % : 38 %.
Strely mimo – 2:1.
Rohové kopy – 3:1.

20

Kazincbarcikai s pribúdajúcimi minútami horším tímom na hracej ploche.

18

Nepodarený atak jedného z domácich futbalistov sprava. Gólman hostí zasahovať nemusel a už rozohráva z päťky.

16

Ani z tohto mráčika nezaprší, hoci Michalovce zakončili druhý raz do priestoru troch žrdí.

15

Štandardná situácia spoza rohovej zástavky. Domáci zahrávajú roh.

13

A je po akcii. Útočník hostí stál v čase prihrávky v ofsajde.

12

Boli z toho nakoniec rohy dva, rovnaký počet svieti Zemplínčanom aj v štatistike striel mimo brány.

10

Rohový kop si vyskúšajú aj Michalovce.

7

Hra je prerušená, dôvod je zrejmý. Asistent arbitra si všimol postavenie mimo hry, voľný kop pre hostí.

5

Útočný výpad nedopadol podľa predstavy domáceho hráča. Gólman hosťujúceho tímu pošle loptu do poľa.

3

Kožuchar a spol. si dali pozor, musia sa ale rýchlo prebrať, pretože odvracať rohový kop po niekoľkých sekundách nie je dobrý signál.

2

Zrazená strela, maďarský celok získava rohový kop.

1

Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MFK Zemplín Michalovce: Kožuchar – Kotula, Marjanovič, Volanakis, Ceklič, Begala, Peňa, Šinamura, Petrík, Vaško, Slebodník
Náhradníci: Száraz – Magda, Buhaj, Sova, Holp, Tancoš, Jánošík, Záhradník, Žofčák, Matta

Kazincbarcikai SC:.

Michalovčania majú v príprave na konte dve výhry z dvoch duelov. Cez víkend porazili zásahmi Jánošíka a Issu Banskú Bystricu 2:1, predtým rovnakým výsledkom aj Liptovský Mikuláš, keď sa presadili Slebodník a znovu Issa.

Kazincbarcikai hrá druhú najvyššiu maďarskú súťaž, pohybuje sa v strede tabuľky. V zime SC odohralo tri súboje, raz aj proti slovenskému celku. V sobotu na poludnie v domácom prostredí zdolalo druholigový Slavoj Trebišov 3:0.

Vážení diváci, vitajte pri textovom online prenose z prípravného zápasu medzi MFK Zemplín Michalovce a Kazincbarcikai SC.

Stretnutie sa začne o 12:00.