Vulgárne nadával, hádzal veci o zem. Mbappé zúril na Francúzov

Postavil sa pred spoluhráčov a žiadal od nich viac. Vo Francúzsku sa momentálne rieši ohnivá reč Kyliana Mbappého počas polčasovej prestávky finále majstrovstiev sveta proti Argentíne.

21.12.2022 12:15
Kylian Mbappé Foto:
Kylian Mbappé a jeho prvá oslava...
debata (9)

Dvadsaťštyriročný útočník sa postavil pred svojich spoluhráčov za stavu 0:2 a spustil:

"Nemôžeme hrať horšie. Keď pôjdeme späť na trávnik, musíme to otočiť. Inkasovali sme dvakrát, ale dokážeme sa vrátiť späť.

Otamendi Mbappé Čítajte viac Francúzi sa nechcú zmieriť s prehrou: Messiho gól nemal platiť!

K…a, chlapi, je to iba raz za štyri roky, k…a," zúril Mbappé a od zlosti hodil o zem pásku.

Vyburcovať kolegov sa snažil aj náhradný brankár Steve Mandanda, ktorý taktiež zvolil nevyberavý slovník.

Tvrdé slová padli na úrodnú pôdu. Francúzi sa najmä vďaka dvom gólom Mbappého pozbierali a neboli ďaleko od tretieho triumfu.