Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Tip Pravdy: Brazília zlomí talentované Belgicko. Chorváti zdolajú Rusov

Dva dni, štyri zápasy. Svetový šampionát sa blíži do svojej záverečnej fázy. Máte tip na štvrťfinálové výsledky? Pozrite si tie naše.

05.07.2018 20:52
futbal ms lužniki Foto: ,
Moskovský štadión Lužniki počas MS.
debata

ADAM ZELINKA

Uruguaj – Francúzsko
Uruguajskú obranu neprekonali v skupinovej fáze Rusi, Egypťania ani hráči Saudskej Arábie. V osemfinále na ňu našli recept Portugalčania – no iba raz. Až francúzsky útok na čele Mbappém či Griezmannom vystaví Uruguajčanom reálne vysvedčenie. So známkou spokojní nebudú.
Tip na výsledok: 1:2

Švédsko – Anglicko
Švédi stále nie sú spokojní s tým, čo na MS dosiahli? Musia byť! Viac im už ruské trávniky nedoprajú. Nabudené Anglicko bude nad ich sily.
Tip na výsledok: 0:1

Brazília – Belgicko
Žeby jeden z vrcholov šampionátu? Ofenzívnymi esami nabité tímy sľubujú exkluzívne futbalové divadlo. Až je škoda, že jedno z mužstiev sa musí s turnajom rozlúčiť tak skoro. Budú to Belgičania.
Tip na výsledok: 2:1

Rusko – Chorvátsko
Koniec ruskej rozprávky. Modrič, Rakitič, Mandžukič, Kovačič ukážu bezradným Španielom, čo platí na domácu reprezentáciu.
Tip na výsledok: 0:2

MARTIN PROSNAN

Uruguaj – Francúzsko
Francúzi ukázali, že do Ruska priviezli kopec talentu. Možno najviac zo všetkých. No bude to stačiť na organizovaný Uruguaj? Bude. Deschamps a spol. to však budú mať mimoriadne ťažké.
Tip na výsledok: 0:2

Švédsko – Anglicko
Švédi od začiatku hrajú „nad svoje možnosti“. Aj Angličania by im mohli sedieť. Pevná obrana a nebezpečný útočníci – kombinácia, ktorá je zväčša víťazná. Albionu som neveril už v zápase proti Kolumbii. Ani v ňom ma nepresvedčili…
Tip na výsledok: 1:0 po predĺžení

Brazília – Belgicko
Žiadny čierny kôň, Belgicko je spolufavoritom turnaja. Tím, ktorý má v strede tak veľa hviezd, musí pomýšľať na záverečné boje. Ibaže by sa mu prv do cesty postavil ešte niekto silnejší. Brazília sa do týchto chvíľ ukazuje ako najlepšia a poradí si aj s Belgickom.
Tip na výsledok: 3:1

Rusko – Chorvátsko
Konečná pre domácich. Ruskí hráči jednoducho na viac nemajú. To, čo stačilo na Egypt a Saudov, neskôr na vyhorených Španielov, už vo štvrťfinále neobstojí. Obzvlášť proti nažhaveným Chorvátom.
Tip na výsledok: 0:1

MICHAL BAKAJ

Uruguaj – Francúzsko
Veľa bude závisieť od toho, či v útoku Juhoameričanov nastúpi Edinson Cavani. Podľa posledných správ stále trénuje len individuálne. S ním i bez neho – skalopevná uruguajská obrana odolá nájazdom galského kohúta a prebojuje sa do bojov o medaily.
Tip na výsledok: 1:0

Švédsko – Anglicko
Anglicko zlomilo penaltové prekliatie z minulých šampionátov a tento fakt dodá mladej družine z Ostrovov sebavedomie i guráž. Opäť sa strelecky presadí Harry Kane. Švédi už svoje maximum dosiahli.
Tip na výsledok: 0:2

Brazília – Belgicko
Červení diabli po skvelom obrate v zápase s Japonskom nastúpia nabudení. Prvýkrát v histórii vyraďovacích bojov na MS si udržia čisté konto a zaslúžene postúpia medzi top štvorku. Neymar bude opäť simulovať a filmovať, ale zostanú mu len oči pre plač.
Tip na výsledok: 0:2

Rusko – Chorvátsko
Rusi ukázali, ako sa hrá účelný futbal. Ubránili aj 1000-prihrávkový tím Španielska a podobným štýlom sa dostanú aj cez Chorvátov. Vladimir Putin každému hráčovi zbornej po postupe do semifinále udelí titul Zaslúžilý majster športu.
Tip na výsledok: 1:0

debata chyba
Viac na túto tému: #MS 2018 vo futbale