Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Taliansko sa trasie

Vvvvvvvvvvvvoooooo! Zvuk vuvuzely je horší ako budík. Je to naozaj pravda? Zdá sa, že áno. Po ihrisku behá vysmiaty Marek Hamšík. Ten Hamšík, ktorého Taliansko miluje a obdivuje. Práve udupal do trávnika taliansku hrdosť. Slováci oslavujú víťazstvo a Taliani plačú. Pozrite sa na Cannavara, Magga a Quagliarellu.

24.06.2010 07:45
Marcello Lippi Foto: ,
Marcello Lippi.
debata (20)

Čo budeme robiť do 11. júla? Šampionát hanby. Nálada je pod psa. Ani špagety sa nedajú jesť. Prečo tréner Lippi nevzal na šampionát Cassana a Balotelliho? pýtajú sa talianski politici. Pán Marcello (Lippi) sa môže rovno zbaliť a odísť na dovolenku. Trebárs do Bratislavy. Novým trénerom má byť Claudio Prandelli.

Zúfalstvo, smútok, tragédia. V nedeľu má o futbalovej prehre na Námestí Svätého Petra v Ríme rečniť aj pápež. Ale len trochu. Fandí Nemecku.

Prší. Aspoň nevidno slzy na tvárach talianskych fanúšikov. Len jeden muž sa z tejto prehry teší. Umberto Bossi, líder Ligy severu. Muž, ktorý chce rozdeliť Taliansko na severnú a južnú časť, neznáša futbalovú squadru azzurru. Fandil Slovensku (a predtým Novému Zélandu a Paraguaju).

Vvvvvvvvvvvvoooooo! Čo sa to deje? Vuvuzela? Nie, to je budík. Veď je len osem hodín ráno. Zápas sa hrá až vo štvrtok popoludní. Ešte stále sme majstri sveta. Bol to len zlý sen. Tak prečo sa celé Taliansko trasie?

20 debata chyba