Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Zabavník vie, ako na útočníkov Valdeza a Barriosa

Slovenský futbalový obranca Radoslav Zabavník môže poradiť hlavnému trénerovi Vladimírovi Weissovi st., ako na dvojicu nebezpečných útočníkov Paraguaja Nelsona Haeda Valdeza a Lucasa Barriosa pôsobiacich v Borussii Dortmund. Skúsený 29-ročný defenzívny univerzál proti obom nastúpil v jarnej časti I. nemeckej bundesligy 2009/2010 v drese 1. FSV Mainz a bol úspešný, keďže jeho tím vyhral 1:0.

19.06.2010 08:49
Vladimír Weiss, Radoslav Zabavník Foto:
Radoslav Zábavník (vpravo) s Vladimírom Weissom mladším.
debata (4)

„Barrios je veľmi nepríjemný útočník, strieľa góly aj v Dortmunde. Valdez je nebezpečný hráč nižšej postavy, veľmi rýchly, treba si na neho dávať pozor. Ani jeden z nich nám však vtedy gól nedal,“ zasmial sa bývalý hráč Košíc, Žiliny, CSKA Sofia, Sparty Praha a Tereku Groznyj.

Zabavník vie, že v nedeľu 20. júna o 13.30 h nesmú Slováci v Bloemfonteine darovať Juhoameričanom ani kúsok priestoru. „Paraguajčania sú pokope už dlhší čas, majú viacero nepríjemných hráčov. Dajú sa však zdolať a verím, že sa nám to v nedeľu podarí. Netreba im dávať priestor, musíme ich dostupovať a pokúsiť sa vypojiť ich z hry,“ dodal Radoslav Zabavník.

4 debata chyba