Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Futbalisti sa vracajú domov, priletel aj kanonier Vittek

Prvá časť slovenskej futbalovej reprezentácie sa z majstrovstiev sveta v Juhoafrickej republike už vrátila domov na Slovensku. V stredu predpoludním pricestovala letecky z Johannesburgu cez Frankfurt do Viedne deviatka hráčov. Na viedenskom letisku Schwechat sa objavili v tichosti, pri východe ich vítali len televízne štáby a zopár rodinných príslušníkov. Nijakí fanúšikovia...

30.06.2010 12:05
Róbert Vittek Foto:
Róbert Vittek.
debata (10)

Z hráčov pricestovali Marek Sapara, Róbert Vittek, Zdeno Štrba, Stanislav Šesták, Martin Škrtel, Ján Ďurica, Dušan Kuciak, Martin Jakubko a Ján Kozák. Z letiska sa hráči ešte presunuli do Senca, kde mali odložené niektoré svoje osobné veci a následne sa rozišli do svojich domovov.

„Let bol v poriadku, bez väčších komplikácií. V podstate sme ho celý prespali,“ povedal po prílete útočník Stanislav Šesták. Ako informovala tlačová hovorkyňa Slovenského futbalového zväzu Marianna Čižmárová, druhá časť výpravy SR odletí z Johannesburgu v stredu večer o 19.25 h. Plánovaný prílet na letisko Schwechat vo Viedni je na druhý deň, vo štvrtok 1. júla o 12.35 h.

Slováci skončili pri svojej premiérovej účasti na svetovom šampionáte v osemfinále, keď stroskotali na favorizovanom Holandsku (1:2). Predtým stihli zverenci trénera Vladimíra Weissa v základnej skupine zdolať a vyradiť ešte stále úradujúcich majstrov sveta Talianov (3:2).

10 debata chyba