Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 LOH 2024 Výsledky výsledky

Futbalový šampionát očami top hokejistu. Slafkovský verí Slovákom. A kto podľa neho získa titul?

Najlepšieho slovenského hokejistu súčasnosti oslovil Montreal Canadiens, aby prognózoval priebehu futbalových majstrovstiev Európy. A odpovede Juraja Slafkovského sú vskutku zaujímavé.

15.06.2024 10:07
Juraj Slafkovský Foto: ,
Ukáže sa Juraj Slafkovský ako dobrý prognostik?
debata (2)

Najslávnejší a najúspešnejší zámorský hokejový klub zverejnil prognózu draftovej jednotky spred dvoch rokov, ktorá je pre Slovensko nadmieru priaznivá.

V súvislosti s víťazmi jednotlivých skupín vybral zväčša očakávaných favoritov: Nemecko, Francúzsko, Španielsko, Anglicko a Portugalsko. Výnimku urobil len v slovenskej E skupine.

Podľa Slafkovského sa totiž zverenci trénera Francesca Calzonu stanú jej víťazom pred druhým Belgickom, tretia skončí Ukrajina a posledné miesto obsadí Rumunsko.

Luciano Spalletti Čítajte viac Tvrdý režim v reprezentácii: Žiadny PlayStation, ani slúchadlá. Tréner vysvetľuje

A fanúšikovský patriotizmus ukázal hokejový útočník aj vo vyraďovacej časti. V nej podľa bronzového medailistu z OH v Pekingu vyradí Slovensko v osemfinále Chorvátsko. Slafkovský si myslí, že reprezentácia skončí svoju púť na ME až vo štvrťfinále, v ktorom nebude stačiť na Francúzsko.

Na základe jeho prognózy sa v semifinále šampionátu stretne Španielsko s Holandskom a Anglicko s Francúzskom. Titul majstra Európy si odnesú Španieli po finálovom triumfe nad Francúzskom.

Kompletné tipy Juraja Slafkovského na majstrovstvá Európy sú zverejnené na instagramovom účte Montrealu Canadiens. Na ďalší obrázok prejdete kliknutím na šípku vpravo.

Najvyšší nárast ceny slovenských reprezentantov Fotogaléria - 27 fotiek Všetky fotky
Vytvorili sme rebríček nárastu/poklesu hodnoty...
2 debata chyba
Viac na túto tému: #slovenská futbalová reprezentácia #Juraj Slafkovský #ME vo futbale 2024