Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Chaos na tréningu Portugalska. Fanúšik sa hodil Ronaldovi okolo krku, ďalšieho odviedol brankár

Piatkový tréning portugalskej futbalovej reprezentácie na šampionáte v Nemecku skončila v chaose po tom, čo sa na ihrisko nahrnulo niekoľko fanúšikov.

15.06.2024 08:01
Cristiano Ronaldo Foto:
Cristiano Ronaldo sa počas tréningu stal terčom mnohých dotieravých fanúšikov.
debata

V Nemecku zúri poriadna Ronaldománia. Už ani samotný príchod portugalského fenoména do Nemecka nebol hladký, keďže časť z davu fanúšikov pred hotelom Marienfeld prerazila bezpečnostné zábrany a prenikla do základne tíme.

Hoci sa národný tím vedený trénerom Robertom Martinezom predstaví na ME až v utorok, prípravy na úvodný zápas proti Česku prebiehajú v plnom prúde.

Na piatkovom verejnom tréningu čakala na Ronalda a spol. pravá futbalová atmosféra a návšteva, ktorej by sa v slovenskej lige potešil aj bratislavský Slovan. Tréning Portugalska sledovalo takmer osemtisíc nadšených priaznivcov.

Joshua Kimmich Čítajte viac Výkon skoro na titul, znie z Nemecka. Takto sme chceli EURO začať, tešil sa kapitán

No hviezdni futbalisti mohli o pokojnej príprave iba snívať. Tréning sa zmenil na mierny chaos a bol veľmi skoro prerušený. V jednej chvíli sa na ihrisko nahrnul tucet fanúšikov – behali za hráčmi v nádeji, že si urobia spoločnú fotku.

Bezpečnostný personál sa snažil dostať situáciu pod kontrolu, keďže väčšinu fanúšikov dokázal držať ďalej od portugalských hráčov.

No jednému nich sa podarilo dostať do tesnej blízkosti Ronalda, ktorý sa pripravuje už na svoj šiesty európsky šampionát, a skočil mu okolo krku. Päťnásobný držiteľ Zlatej lopty bol priebehom tréningu očividne šokovaný.

Podľa portugalských médií ukázal portugalský brankár Jose Sa viac odhodlania ako ochranka. Uprostred chaosu sa prirútil k postrannej čiare, chytil fanúšika pod krk a odprevadil ho z trávnika.

Portugalsko je na európskom šampionáte v skupine F spolu s Tureckom, Českom a Gruzínskom. Cristiano Ronaldo a jeho spoluhráči odohrajú prvý zápas až v utorok proti Čechom v Lipsku.

Najvyšší nárast ceny slovenských reprezentantov Fotogaléria - 27 fotiek Všetky fotky
Vytvorili sme rebríček nárastu/poklesu hodnoty...
debata chyba
Viac na túto tému: #Cristiano Ronaldo #portugalská futbalová reprezentácia #ME vo futbale 2024