Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Odchodom nahneval fanúšikov i vedenie Slovana. Po neúspešnom roku v Rusku sa vracia bývalá opora

Je to takmer na deň presne rok, čo Jurij Medveděv zakýval Slovanu na rozlúčku. Po piatich tituloch a dvoch ziskoch slovenského pohára sa čakal o čosi pokojnejší odchod.

12.06.2024 10:49
Bazilej - Slovan Foto: ,
Radosť Jurija Medveděva v drese Slovana.
debata (10)

Rodák z Kazachstanu s českým pasom sa počas toho, ako Rusko napadlo Ukrajinu rozhodol, že prestúpi do PFC Soči.

Už výber klubu z krajiny, ktorý napadol svojho suseda a kvôli tomu jeho tímy ani reprezentácie nemôžu pôsobiť v medzinárodných súťažiach a kvalifikáciách o veľké turnaje, zdvihol obočie a u niektorých priaznivcov Slovana aj žlč.

Lenže to nebolo v podaní Medveděva všetko. Niekdajšieho českého mládežníckeho reprezentanta počas pôsobenia v Slovane zastupovala spoločnosť Global Sports, ktorá odmieta robiť prestupy do Ruska.

Slovan - DAC Čítajte viac Kauza Medveděv: agent zo Sovietskeho zväzu, neférovosť voči Slovanu. Čo stojí za odchodom? A kto príde?

Preto sa Medveděv údajne za búrlivých okolností dohodol s inou agentúrou a prestup do najvyššej ruskej súťaže skompletizoval, čo vraj nepozdávalo ani vedeniu Slovana.

Tešil sa na novú výzvu, ale tá sa skončila podľa insidera Jozefa Kopča predčasne. Soči bolo v uplynulej sezóne beznádejné posledné a z prvej ruskej ligy vypadlo.

Dvadsaťsedemročný obranca by mal byť druhou oficiálnou posilou Slovana. Po návrate Róberta Maka zo Sydney a tiež Medveděva zo Soči sa kompletizuje aj prestup 24-ročného stredopoliara Aljošu Matka z NK Celje.

Zaujímavosti o slovenských futbalistoch na ME 2024 Fotogaléria - 29 fotiek Všetky fotky
Slovenskí futbalisti sa na šampionát naladili...

© Autorské práva vyhradené

10 debata chyba
Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava #Jurij Medveděv