Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

DAC si poistil kľúčového muža. Krstovič predĺžil zmluvu o ďalšie dva roky

Vedenie fortunaligového futbalového klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda sa dohodlo s čiernohorským útočníkom Nikolom Krstovičom na predĺžení zmluvy do leta 2027.

14.03.2023 17:14
SR D. Streda šport futbal EKL 2. kolo odveta... Foto: ,
Nikola Krstovič.
debata

"Je to dôležitý moment v mojej kariére, som veľmi šťastný, že sme sa dohodli na novej zmluve. Klub mi pomohol, keď som to najviac potreboval, a ja chcem naďalej pomáhať mužstvu gólmi.

Teším sa, že môžem bojovať za farby DAC," povedal Krstovič pre oficiálnu stránku klubu.

Najlepší strelec mužstva a celej ligy predĺžil kontrakt s lídrom tabuľky o ďalšie dva roky.

Dvadsaťdvaročný čiernohorský reprezentačný útočník prišiel do Dunajskej Stredy v septembri 2021 z Crvenej zvezdy Belehrad a vtedy podpísal kontrakt do leta 2025.

krstovič, dohál, polievka Čítajte viac Pískal aj Čechom. Koľko berie rozhodca, ktorý mal podržať DAC a zarezať Bystricu?

Krstovič sa v drese DAC predstavil v 54 zápasoch vo všetkých súťažiach a zaznamenal 32 gólov.

"Projekt, ktorý sme začali pred rokom a pol, pokračuje presne podľa plánu. Táto zmluva je obnovením nášho vzájomného záväzku, jednak zo strany klubu k hráčovi a takisto zo strany hráča smerom ku klubu.

Nikola je futbalista so skvelým charakterom a veľkým srdcom pre DAC, našu komunitu a fanúšikov. Vie, že u nás sa môže ďalej zlepšovať a sme radi, že sme sa dohodli na predĺžení zmluvy," skonštatoval športový riaditeľ Jan Van Daele.

Načítavajú sa športové výsledky...
debata chyba
Viac na túto tému: #DAC Dunajská Streda #Nikola Krstovič