Nahneval Weissa. Ratao mieri zo Slovana do krajiny majstrov sveta

Brazílsky futbalista Rafael Ratao by mal prestúpiť zo Slovana Bratislava do francúzskeho druholigistu FC Toulouse. Informoval o tom portál ladepeche.fr.

29.08.2021 11:15
Rafael Ratao Foto: ,
Futbalista Slovana Rafael Ratao sa teší z gólu pri Robertovi Lopesovi zo Shamrocku.

Ofenzívny futbalista nahneval trénera Slovana Vladimíra Weissa v polovici augusta po ligovom zápase s Michalovcami (3:1).

„V kabíne sa počas polčasovej prestávky udiali veci, ktoré budú mať dohru,“ naznačil najskôr Weiss a potom dodal: „Ratao dnes určite v Slovane skončil.“

vladimír weiss Čítajte viac Weiss: To, čo sa udialo v šatni, bude mať dohru. Rataa som vyhodil

V Toulouse by sa mal stať 25-ročný Brazílčan siedmou letnou posilou. Účastník druhej najvyššej francúzskej súťaže vedie ligu bez prehry so šestnástimi bodmi.

Ratao dal v tejto sezóne v drese Slovana tri góly, dva v predkole Ligy majstrov a jeden v ligovom zápase.