Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Slovan si upísal megatalent na 5 rokov. Chceli ho aj top tímy, tvrdí Kmotrík

Vedenie futbalového Slovana Bratislava predĺžilo kontrakt s Davidom Strelcom. Fortunaligový líder sa dohodol s čerstvo 18-ročným útočníkom na novej zmluve na päť rokov.

04.04.2019 18:52
Dávid Strelec Foto: ,
Dávid Strelec v zápase proti Dunajskej Strede.
debata

„Je to krásny darček k narodeninám. Priznám sa, že som nečakal, že v takom mladom veku už budem hrať za prvý tím Slovana na Tehelnom poli. Novú päťročnú zmluvu vnímam ako vyjadrenie veľkej dôvery zo strany klubu, ktorú sa budem snažiť splatiť,“ citovala Strelca oficiálna stránka klubu.

„Mám veľkú motiváciu bojovať o moje miesto v zostave, i keď viem, že v silnej konkurencii to nebude jednoduché a nikto nemá nič isté. Dnes sa mi splnil jeden zo snov a verím, že si v drese Slovana splním aj ďalšie sny a túžby. Pre mňa i celý tím je záväzkom podpora fanúšikov, pretože to, čo vďaka nim zažívame na Tehelnom poli, je niečo neskutočné,“ dodal mladý talent.

„Podpis novej zmluvy vnímam ako významný signál pre fanúšikov, našu mládež i celú verejnosť. Pokiaľ má hráč z akadémie talent, kvalitu a chce na sebe pracovať, tak urobíme maximum, aby sme ho udržali a aby mohol v Slovane napredovať,“ poznamenal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

„O Davida sa zaujímalo viacero klubov, hovoríme o tímoch z prvej štvorky či päťky z anglickej alebo nemeckej ligy. Počas posledných troch – štyroch mesiacov sme vyvíjali maximálne úsilie, aby sme ho udržali v našom klube. Fakt, že David zostáva u nás, vnímam ako ukážku, že klub ide správnym smerom,“ doplnil.

debata chyba
Viac na túto tému: #ŠK Slovan Bratislava #Dávid Strelec