Ferencváros si z Azerbajdžanu odnáša remízu, Nóri nadeľovali

Futbalisti Dynama Kyjev zvíťazili na ihrisku v poľskom meste Lodž nad rakúskym tímom Sturm Graz 1:0 v úvodnom zápase 3. predkola Ligy majstrov. Odveta je na programe v utorok 9. augusta.

03.08.2022 20:25 , aktualizované: 23:19
Ferencváros Foto: ,
Futbalisti Ferencvárosu.

Hráči izraelského klubu Maccabi Haifa vykročili za postupom víťazstvom nad cyperským Apollon Limassol 4:0.

Sľubnú východiskovú pozíciu si pred odvetou vytvorili aj hráči nórskeho klubu FK Bodö/Glimt, ktorí zvíťazili nad litovským Žalgiris Vilnius 5:0.

SR D. Streda futbal EKL 3. predkolo 1. zápas DAC FCSB TTX Čítajte aj Bojovný výkon Dunajskej Strede nestačil. Inkasovala po vylúčení kapitána

Premožiteľ Slovana Bratislava v 2. predkole Ferencváros Budapešť remizoval na ihrisku azerbajdžanského Karabachu 1:1.

Skóre otvoril v 17. minúte hosťujúci Boli, Karabach vyrovnal v 34. minúte zásluhou Owusuho.

Úvodné zápasy 3. predkola Ligy majstrov:

FK Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius 5:0 (2:0)
Karabach Agdam – Ferencváros Budapešť 1:1 (1:1)
Maccabi Haifa – Apollon Limassol 4:0 (1:0)
Dynamo Kyjev – Sturm Graz 1:0 (1:0)
Crvena zvezda Belehrad – Pjunik Jerevan 5:0 (3:0)

SR futbal EL odveta play off Slovan Olympiakos BAX Čítajte aj Slovan má Olympiakosu čo vracať. Trnavu vyzve neželaný súper
Viac na túto tému: #Ferencváros Budapešť