Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky

Keby chodili každý zápas, tak beriem kritiku. Tri štvrtiny však prišli len teraz

My chceme Slovan! Na toto sa nedá pozerať! Alebo preteky v hádzaní pohárov namiesto tradičnej ďakovačky.

07.07.2022 08:29
Vladimír Weiss Foto: ,
Vladimír Weiss v súboji proti Dynamu Batumi.
debata (14)

Mala to byť oslava prvého zápasu sezóny 2022/23. Generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík ml. pred stredajším súbojom 1. predkola Ligy majstrov proti Dynamu Batumi (0:0) vyhlásil, že klub spravil na prestupovom období kus dobrej roboty.

„Teraz je loptička na strane fanúšikov,“ použil tenisovú terminológiu Kmotrík v snahe prilákať ľudí na štadión.

V stredu ju viac ako desaťtisíc fanúšikov domácich zdvihlo a zrejme aj nadobro zahodilo. Dôvod? Jalový výkon Slovana najmä v ofenzívnej fáze.

Slovan vs Batumi Čítajte viac Hnev, bitka a lietajúce poháre. Slovanisti sklamali, gól nedali

S výnimkou solídneho výkonu v závere prvého polčasu bol gruzínsky majster nebezpečnejší. A to aj napriek tomu, že hral od 42. minúty s desiatimi hráčmi.

„Sú rozohraní, naša kondícia nie je ideálna. Začnem od seba – som prvý, kto sa musí pozrieť do zrkadla. Nebojím sa tejto zodpovednosti.

Nemali sme v tíme jediný dobrý výkon. V odvete musíme pridať. Verím, že v tomto týždni dobre potrénujeme a postúpime,“ povedal po zápase kapitán tímu Vladimír Weiss ml.

Vladimír Weiss st. Čítajte viac Weiss: Po zápase som nezvyšoval hlas. Piskot sme si asi zaslúžili

Po zápase sa so spoluhráčmi vybral na tradičnú ďakovačku smerom ku kotlu. Márne. Namiesto tradičného chorea prileteli poháre a bolo počuť piskot. Nakoniec došlo aj k bitke priaznivcov s usporiadateľmi. Weissovi sa to nepáčilo.

„Keby chodili každý zápas, bral by som, že dnes kričali, že chcú Slovan. Ale tri štvrtiny z nich tu celú sezónu neboli a potom prídu na jeden zápas.

Za minulú sezónu a za to, ako sme dnes chceli, sme si toto nezaslúžili. Aj keď náš výkon nebol taký, aký sme si predstavovali, nikto to neodflákol,“ uzavrel Weiss ml.

Najvyššie týždenné mzdy futbalových hviezd Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
Robert Lewandowski
Poľský útočník vymenil...

© Autorské práva vyhradené

14 debata chyba