Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Idem do toho! Végh chce ďalšiu odvetu s Vémolom, no má podmienku, naznačil čas i miesto. Čo na to šéfovia Oktagonu?

Keď Karlos Vémola vyhral pražskú odvetu proti Attilovi Véghovi, urobil veľavravné gesto: rukavice nepoložil na znak ukončenia kariéry do stredu klietky, ale jednu dal šéfom Oktagonu, druhú slovenskému súperovi.

11.06.2024 06:20
Attila Végh, Karlos Vémola Foto:
Attila Végh vs. Karlos Vémola.
debata (15)

Naznačil tak – môj osud máte v rukách vy. Vy rozhodnete o tom, či som s ostrými súbojmi definitívne skončil, alebo mi ešte jeden doprajete.

„Do klietky sa už nepostavím s nikým iným, len s Attilom,“ povedal vtedy Vémola.

Végh niekoľko minút po ostro sledovanom súboji hovoril o smútku a žiadal čas na premyslenie, či pristane na tretí zápas.

Netrvalo to však tak dlho a vyjadril sa. Na radosť všetkých fanúšikov MMA. A tak trochu aj očakávane.

Vémola lela Čítajte viac Vycicia z vás život a potom pobozká na čelo. Či Vémola opustí klietku, rozhodne jeho úhlavný rival

„Trilógia je teraz v rukách organizácie. Pre mňa je ešte zaujímavejšia ako prvý zápas. Šiel by som do toho na ešte viac percent ako do dvojky. Chytilo ma to," odkázal Végh prostredníctvom svojho Instagramu.

Hovoril o tom, ako ho príprava na bitku v Edene bavila. Akú v nej mal chuť. A ako šiel do všetkého naplno. „Cítim sa silný, mladší,“ vravel.

Všetko je tak teraz v rukách šéfov organizácie – Slováka Pavla Nerudu a Čecha Ondřeja Novotného, ktorých zrejme čakajú rozhovory s obomi borcami.

"Určite by som si s nimi sadol a porozprával sa o tom. Musia mi ale rýchlo zavolať, aby som sa nevyžral. Keby bola trilógia, tak maximálne do roka, pretože potom je to už nezmysel. Ale keď nebude, nič sa nedeje,“ pokračoval.

Váženie a staredown Végh vs. Vémola II Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
Dnes dopoludnia sa uskutočnilo oficiálne...

Kedy by sa tretí diel veľkej ságy mohol uskutočniť?

„Malo by to byť najneskôr na budúci rok. Neviem, či začiatkom, pretože to by muselo byť v krytej hale a myslím si, že ľudia by ju chceli vidieť znovu na futbalovom štadióne. Ideálne pod holým nebom," uzavrel Végh.

Naplnia sa jeho slová?

15 debata chyba
Viac na túto tému: #Karlos Vémola #Attila Végh #Oktagon MMA #Odveta storočia