Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Namiešal som mu desať vajec a potom som ho zmlátil. V klietke sa nenávidíme, ale jeden druhého potrebujeme

Karlos Vémola bol po triumfe nad Attilom Véghom spokojný s možným záverom svojej kariéry aj rozmachom, ktorý bojové športy v posledných rokoch zaznamenali. No myslí si, že akcia podobného formátu ako víkendový Oktagon v pražskom Edene sa nemusí opakovať roky.

09.06.2024 15:54
Karlos Vémola, Attila Végh Foto:
Karlos Vémola a Attila Végh.
debata (5)

„Toto bola oslava môjho športu a všetkého čo robím. Bol to neuveriteľný moment, ktorý budem dlho spracovávať,“ povedal Végh pre CNN Prima News, pre ktorého oslava triumfu začala už pri rannom príchode na štadión, kde sa v ten večer mala odohrať „Odveta storočia.“

„Keby som zajtra zomrel, umieral by som s tím, čo sme s Oktagonom dokázali. V tejto krajine, kde sme sa mlátili v garážach, kde o nás nikto nevedel a ani nechcel vedieť, sme to dopracovali na najväčší možný štadión.“ Tím bol pražský Eden, na ktorý si našlo cestu 28 000 divákov.

"Možno som zlý prorok a nerád to hovorím, ale takúto akciu tu ešte dlho neuvidíte. Ak si ľudia myslia, že niečo také tu bude každý rok, mýlia sa.

odveta storočia, Karlos Vémola Čítajte viac Levy sa znova nažrali, rozprávka Terminátora sa končí. Bude trilógia? Dajte mi pár dní, som smutný, žiada Végh

Toto je historická udalosť a ďalšia bude o pár rokov. Dúfam, že budem pri tom. Uvidíme, ako sa rozhodne Attila," narážal na možný rozhodujúci zápas s Véghom.

Pre svojho kolegu zo Slovenska má pochopenie. "Attila pre mňa znamená viac, ako si ľudia myslia. V klietke sa možno nenávidíme, ale potrebujeme jeden druhého.

Viem, že obzvlášť po prezidentskej kampani na Slovensku si naňho niektorí ľudia utvorili svoj názor.

végh vémola Čítajte viac Vémola vypol Végha, Slovák sa musel vzdať. Praha oslavuje domáceho miláčika

Plno ľudí si myslí svoje aj o mne, nemajú ma radi. Ale nebyť mňa a Attilu, takáto udalosť by tu ešte dlho nebola," myslí si český Terminátor.

Végha vníma ako svojho najväčšieho súpera aj najväčšiu motiváciu. "Vedel som, že som lepší. Pred šiestimi rokmi som si hovoril, že budem prvý, ktorý ho porazí dvakrát.

To záleží od Oktagonu, možno sa to nikdy nestane. A možno to dopadne ako pri Apollovi s Rockym, že si to rozhodneme niekde v zatvorenej telocvični v Trnave, kto vie.

Karlos Vémola Čítajte viac V noci zhodí sedem kíl, do dňa sú späť. Odstrašujúci príklad, hovoria experti o Vémolovom chudnutí

Ale ten rozhodujúci zápas chcem," narážal na kultovú filmovú sériu so Sylvestrom Stalloneom.

Prezradil, že Attilu už raz porazil, keď spolu bývali v Londýne. "Hovoril, že je hladný. Bol som veľmi pohostinný, tak som mu na raňajky pripravil desať vajec.

Keď ich zjedol, išli sme na sparring a tam som ho zbil. A on sa dvakrát povracal. To bol môj prvý triumf nad Attilom Véghom, po desiatich vajíčkach," opísal menej známu historku zo začiatkov oboch bojovníkov.

Váženie a staredown Végh vs. Vémola II Fotogaléria - 12 fotiek Všetky fotky
Dnes dopoludnia sa uskutočnilo oficiálne...
5 debata chyba
Viac na túto tému: #Londýn #MMA #Oktagon #Karlos Vémola #Attila Végh