Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Ľudia sú pomýlení, reaguje Végh na neprajníkov. Čo považuje za najväčšie víťazstvo?

Fanúšikovia bojových športov už nedočkavo odpočítavajú dni. Do veľkolepého sviatku pod holým nebom v Edene ostáva iba niekoľko desiatok hodín.

04.06.2024 15:01
Attila Végh Foto:
Attila Végh.
debata (6)

Ťahákom turnaja OKTAGON MMA na pražskom futbalovom štadióne bude stret dvoch odvekých rivalov. Vzájomné sily si po druhý raz v kariérach zmerajú priekopníci československej scény Attila Végh (33–9–2) a Karlos Vémola (36–8).

Necelých päť rokov ubehlo od prvého stretu dvoch legiend susedných krajín. Attila Végh si veľkým triumfom zaistil pozornosť, akú nemal počas bohatej kariéry nikdy predtým.

„Samozrejme, žije sa mi veľmi dobre, ale ľudia sú pomýlení. Aj Karlos hovorí, že som mu všetko zobral a teraz mám silné sociálne siete a partnerov. Všetko som si ale musel vybudovať ja. Prešiel som si mnohým, aby som to dosiahol,“ upozorňuje 38-ročný slovenský veterán.

Po dlhej pauze od plného tréningového zaťaženia naskočil niekdajší šampión prestížnej organizácie Bellator do známeho kolotoča nebojácne. Ak sa niekto dokáže namotivovať a prepnúť z minúty na minútu, je to práve on.

Attila Végh Čítajte viac Bruško je preč, Véghova forma graduje a ľudia špekulujú. Mám čisté svedomie, reaguje bojovník

„Som naozaj najšťastnejší človek, pretože nič ma nebolí. To, že som opäť vyšliapal tú cestu, je pre mňa najväčším víťazstvom. Zápas už bude iba odmenou,“ teší sa reprezentant trnavského Spartakus Fight Gym.

Keďže odveta storočia figuruje v programe očakávaného podujatia OKTAGON 58 až na poslednom mieste, na rad sa dostane až v neskorších večerných hodinách. Práve tomuto faktoru sa snaží rodák z Dunajskej Stredy prispôsobiť.

„Minule už na nás svietili policajti s lampou, či náhodou niečo nerabujeme,“ so smiechom reaguje na zavedenie nočných tréningov Attila Végh.

6 debata chyba
Viac na túto tému: #MMA #Oktagon #Karlos Vémola #Attila Végh