Hľadať
Denný / nočný režim
Newsletter Notifikácie
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov podcast Výsledky výsledky Newsletter newsletter

Gény nezaprie. Vnukovi legendárneho Muhammada Aliho stačilo 45 sekúnd

Vnuk boxerskej ikony Muhammada Aliho zažil fenomenálny debut v súboji MMA. 24-ročný Biaggio Ali Walsh strávil pri premiére v súboji organizácie PFL iba 45 sekúnd.

27.11.2022 10:20
Biaggio Ali Walsh Foto:
Biaggio Ali Walsh po víťazstve nad Tomom Glaesserom na podujatí PFL Championship 2022.
debata

Ali Walsh sa predstavil na podujatí v New Yorku, ktoré slúži ako predpríprava na pôsobenie v profesionálnej súťaži UFC.

Mladý Američan zasypal súpera sériou úderov, ktorú ukončil dokonalým direktom. Mnohí si hneď spomenuli na kúsky jeho starého otca Muhammada Aliho. Pozrite si víťazný debut jeho vnuka:

Mladý Ali Walsh sa začal venovať zmiešaným bojovým umeniam len nedávno, predtým bol hviezdou amerického futbalu na strednej škole.

Niet pochýb o tom, že gény starého otca a marketingový potenciál ho predurčujú k tomu, aby sa možno už na budúci rok predstavil v stretnutí UFC.

V jednom z rozhovorov po septembrovom podpise zmluvy s PFL Ali Walsh priznal, že Muhammad Ali mal na jeho športový život obrovský vplyv a bol dlho zdrojom jeho inšpirácie.

234467758 Čítajte viac Tragédia vo svete boxu. Zomrel bývalý majster sveta, mal 37 rokov

Legendárny Ali zomrel v roku 2016 vo veku 74 rokov. Dlhé roky bojoval s Parkinsonovou chorobou a je považovaný za najlepšieho športovca všetkých čias.

Jeho vnuk Ali Walsh nie je jediným z rodiny, ktorý sa vydal po jeho stopách vo svete bojových športov. Dcéra Laila Aliová boxovala v rokoch 1999 až 2007 a dosiahla bilanciu 24 víťazstiev – 0 prehier. O dva roky mladší brat Aliho Walsha Nico má v profesionálnom ringu bilanciu 6 – 0.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #box #Muhammad Ali #MMA #Biaggio Ali Walsh