Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

Provokatéra na palube zbil do krvi. Prokuratúra rozhodla o Tysonovi

Bývalý americký boxer Mike Tyson vyviazol z nedávneho incidentu v lietadle zo San Francisca bez obvinenia.

13.05.2022 10:25
Mike Tyson Foto: ,
Mike Tyson na archívnej snímke z tréningu.
debata (2)

Aktuálne 55-ročný niekdajší elitný pästiar v apríli „uštedril“ niekoľko rán päsťou do tváre mužovi, ktorý ho obťažoval na palube lietadla. Na tvári provokatéra sa následne objavila krvavá rana, s ktorou zapózoval do kamery.

Príslušné autority sa po preskúmaní detailov rozhodli prípad uzavrieť bez postihov voči Tysonovi. Spravili tak s prihliadnutím na okolnosti, ktoré sprevádzali konfrontáciu.

Zástupcovia spoločnosti Tyson krátko po incidente uviedli, že boxer mal v lietadle konflikt s agresívnym pasažierom, ktorý ho obťažoval a hodil po ňom fľašu s vodou.

Po viac ako mesiaci však prokuratúra v okrese San Mateo uviedla, že nevzniesla žiadne obvinenia.

Advokáti niekdajšieho profiboxera ocenili taký verdikt a poďakovali sa orgánom za opatrnú, usilovnú a profesionálnu prá­cu.

Mike Tyson Čítajte aj Ďalšia provokatérka sa zacielila na Tysonov nos. Ako to dopadlo tentoraz?

„Železný Mike“ sa stal v roku 1987 najmladším šampiónom v ťažkej váhe v histórii už ako 20-ročný. Počas kariéry dosiahol v profiringu 50 víťazstiev, z toho až 44 knokautom.

Známy búrlivák si v 90. rokoch minulého storočia odsedel tri roky vo väzení za znásilnenie. V roku 1997 sa „preslávil“ v súboji proti Evanderovi Holyfieldovi, ktorému odhryzol kus ucha.

Od ukončenia kariéry v roku 2005 sa živí najmä ako herec, ale predáva aj vlastnú značku marihuany Tyson 2.0.

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk
2 debata chyba
Viac na túto tému: #Mike Tyson