Hľadať
Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda EURO 2024 EURO 2024 Výsledky výsledky

McGregor skončil opäť za mrežami. Vyvádzal na dublinských cestách

Írsku hviezdu UFC Conora McGregora opäť zatkli za nebezpečnú jazdu v hlavnom meste Dublin.

24.03.2022 13:06
Conor McGregor Foto: ,
Conor McGregor.
debata

Tridsaťtriročného zápasníka MMA zadržali, keď šoféroval svoje Bentley Continental GT v hodnote približne 170-tisíc eur.

Kontroverzný športovec bol v minulosti viackrát odsúdený za dopravné priestupky. Podľa denníka Irish Independent mu polícia po zatknutí zabavila jeho luxusné auto, ktoré mu neskôr vrátili.

Najlepšie zarábajúceho športovca minulého roka napokon prepustili na kauciu. Po obvinení z nebezpečnej jazdy sa postaví pred okresný súd v Blanchardstowne, kde sa objavil aj v roku 2017, keď dostal pokutu 400 eur za prekročenie rýchlosti.

APTOPIX UFC 264 Mixed Martial Arts mcgregor Čítajte aj Chabib naložil McGregorovi. Vieš biť len starcov, peniaze a sláva ukázali tvoju tvár

V prípade usvedčenia hrozí zápasníkovi maximálny trest do výšky 5000 eur alebo šesť mesiacov odňatia slobody, prípadne oboje.

“Pán McGregor išiel do posilňovne, keď ho zastavila polícia pre údajné porušenie cestnej premávky. Na stanici sa podrobil testom na drogy a alkohol,“ uviedol hovorca obvineného.

McGregor má na svojom konte dlhý zoznam prehreškov, veľa z nich súvisí so šoférovaním. V roku 2018 prišiel o vodičský preukaz.

McGregor Poirier Čítajte aj McGregor ako ho poznáme. Vyhrážal sa, chcel kopnúť súpera

Medzi ďalšie trestné činy v jeho podaní patrí ublíženie na zdraví alebo problémy s verejným poriadkom.

Pre dvoma rokmi sa vyhol trestu odňatia slobody po tom, ako priznal vinu za spoločné napadnutie muža v krčme Marble Arch.

debata chyba
Viac na túto tému: #Conor McGregor